بیوتکنولوژی کشاورزیسوخت زیستی

آمار مصارف کشاورزی حاصل از ذرت

وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)، اطلاعات مصارف کشاورزی و مواد اولیه حاصل از ذرت را در ماه آوریل گزارش داده‌است که در این گزارش آمده است: استفاده از ذرت برای تولید سوخت اتانول در ماه فوریه امسال، کمتر از ماه ژانویه بوده ولی در مقایسه با زمان مشابه پارسال (ژانویه ۲۰۱۷) افزایش یافته‌است.


کل ذرت مصرفی برای تولید الکل و سایر مصارف در ماه فوریه ۲۰۱۸، ۴۸۲ میلیون بوشل بوده‌است. ذرت استفاده شده برای به دست آوردن سوخت الکلی به ۴۳۴ میلیون بوشل رسید که در مقایسه با حجم مصرفی در ژانویه، ۹ درصد کاهش یافته ولی نسبت به فوریه ۲۰۱۷، ۲ درصد افزایش داشته‌است. مصرف ذرت در فوریه ۲۰۱۸، برای تولید سوخت فراوری‌شده خشک و تر به ترتیب ۹۰.۷ و ۹.۳ درصد بود.

سورگوم استفاده شده در ماه فوریه، ۱۵۲.۲۷۹ تن محلول بخار آب متراکم تولید کرد که بیش از ۱۴۷.۳۲۹ تن تولید شده در ژانویه و ۱۱۵.۶۹۷ تن ایجاد شده در فوریه ۲۰۱۷ است. تولید روغن ذرت به ۱۶۴.۵۳۱ تن رسید که از هر دو مقدار ۱۶۴.۳۲۵ تن تولید شده در ژانویه و ۱۳۵.۰۶۰ تن تولید شده در فوریه سال گذشته بیشتر است. تولید دانه‌های خرد شده به ۳۷۱.۰۲۶ تن رسید که از مقدار ۴۰۶.۶۴۸ تن تولید شده در ژانویه و ۳۷۳.۰۹۹ تن تولید شده در فوریه ۲۰۱۷، کمتر است. همین‌طور تولید دانه‌های خشک‌شده با محلول، به ۱.۸۳ میلیون تن کاهش یافته که کم‌تر از ۱.۹۹ میلیون تن ژانویه و ۱.۸۹ میلیون تن فوریه سال ۲۰۱۷ می‌باشد. تولید دانه‌های مرطوب به ۱.۲۶ میلیون تن رسیده که از ۱.۴۴ میلیون تن در ژانویه پایین‌تر ولی از ۱.۲۲ میلیون تن تولید شده در فوریه ۲۰۱۷ بالاتر است.

سورگوم مصرف شده در فوریه امسال ۱۸۱۵ میلیون کادمیون (۱۰۱.۶۴۰ تن) می‌باشد که در مقایسه با فوریه سال پیش، ۶.۴ میلیون کادمیون کاهش داشته‌است. تولید غلات خشک به ۳۷۱.۰۲۶ تن رسید، در حالی که در ماه ژانویه ۴۰۶.۶۴۸ تن و در فوریه سال گذشته ۳۷۳.۰۹۹ تن بود که نشان از کمتر شدن آن دارد. غلات خشک نیز با تولید حلال به ۱.۸۳ میلیون تن نزول کرد چرا که در ماه ژانویه ۱.۹۹ میلیون تن و در فوریه ۲۰۱۷، مقدار ۱.۸۹ میلیون تن تولید شده بود.

☑️ لینک خبر
☑️ عضویت در کانال میکروب صنعتی و محیط زیست
☑️ عضویت در کانال زیست‌فن

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن