بازار بیوتکنولوژیبیوتکنولوژی صنعتی

ادغام فناوری‌ دو شرکت Zymo Research و CosmosID در آنالیز میکروبیومی

در یک همکاری علمی تجاری، شرکت Zymo Research و CosmosID موافقت خود را برای ادغام تکنولوژی‌های خود جهت تولید یک محصول برجسته برای آنالیز میکروبیومی، اعلام کردند.


تحت مفاد این قرارداد، شرکت‌ها در نمونه‌های تحقیقاتی میکروبیومی Zymo، یک بانک اطلاعات داده‌ای میکروبیومی سرپرستی شده را شریک خواهند شد. این نمونه‌ها شامل ابزارهای جمع آوری و یا نگه‌داری نمونه، جداسازی اسید نوکلئیک، آماده‌سازی مخزن و هم‌چنین قوانین جامعه میکروبی هستند.

این دو گزارش کرده‌اند که به عنوان بخشی از قرارداد، شرکت CosmosID به منظور تسهیل استفاده از استانداردهای میکروبیومی داخلی شرکت Zymo و دسترسی خودکار به کیفیت داده‌های توالی آنالیز شده، طرح بیوانفورماتیک cloud-based خود را به‌روزرسانی می‌کند. اما جزئیات دیگر هنوز افشا نشده است.

مانوج دادلانی، مدیرعامل شرکت CosmosID در بیانیه‌ای اظهار داشته است: «مشارکت میان دو شرکت CosmosID و Zymo Research برای مشتریان ما یک تطابق بسیار عالی می‌باشد. CosmosID به‌وسیله بزرگ‌ترین بانک اطلاعات داده‌ای، از داده‌های ژنومی میکروبی توانمند شده است، که تفکیک سازی در سطح نژاد باکتری‌های باستانی، تک یاختگان آغازی (پروتیستا)، قارچ‌ها، ویروس‌ها و حتی میکروارگانیسم‌های ناشناخته را امکان‌پذیر می‌سازد.»

پیش از این،کانال ارتباطی Zymo Research ثابت کرده بود که قادر به آماده‌سازی مستمر نمونه‌هایی است که به طور دقیق ترکیبات میکروبی را نشان می‌دهند.

❇️ ترجمه: آزاده داودی

☑️ لینک مقاله
☑️ عضویت در زیست فن میکروبی صنعتی محیط زیست
☑️ عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن