اخبارسوخت زیستی

استفاده از فناوری HydroFlex در پالایشگاه زیستی کالیفرنیا

در تاریخ ۹ ژوئن، Haldor Topsoe بیان داشت که در پالایشگاه زیستی Bakersfield واقع در کالیفرنیا، از فناوری HydroFlex استفاده خواهد کرد. این فناوری، باعث می‌شود که برای تولید بیودیزل از روغنی اختصاصی و سایر مواد خوراکی از جمله لیپیدهای دورریز، روغن و گریس استفاده شود.


ریچارد پالمر -مدیر عامل هلدینگ جهانی انرژی پاک – گفت: “این پروژه؛ باعث ایجاد فرصت‌های شغلی مستقیم و غیرمستقیم در منطقه خواهد شد. علاوه بر این، با این کار انرژی از منابع متفاوت تولید خواهد شد. فناوری HydroFlex Topsoe، فناوری اثبات‌شده در صنعت است.

این پالایشگاه با استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر، میزان کربن کمی تولید می‌کند که مطابق با استاندارد سوخت‌های کم‌کربن کالیفرنیا و همچنین مشخصات دیزل ASTM D975 است. در مقایسه با سوخت‌های متداول، دیزل‌های تجدیدپذیر به‌دلیل پایین بودن شاخص کربن (CI)، باعث کاهش قابل‌توجه انتشار دی‌اکسید کربن می‌شوند.

هنریک راسموسن -معاون در Haldor Topsoe- گفت: “مفتخریم که توانسته‌ایم صنایع انرژی پاک را به سمت خود بکشانیم. HydroFlex انتخابی برتر برای پالایشگاه‌های زیستی می‌باشد. این پروژه باعث می‌شود که در کارنامه‌ی کاری ما یک امتیاز ویژه اضافه شود و این از آن جهت است که ما داریم با امریکا و برای امریکا کار می‌کنیم.” فناوری HydroFlex Top Topsoe یک فناوری پیشرو در صنعت تولید سوخت‌های جت و دیزل است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
توسط
Biomass Magazine
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن