معرفی فناوری

اسپکتروفتومتر پرتابل spectro2guide

شرکت BYK-Gardner آمریکا یک اسپکتروفتومتر پرتابل جدید به نام spectro2guide باقابلیت تشخیص و اندازه‌گیری رنگ‌های یکدست را به کاربران معرفی کرد.


سیستم spectro2guide ترکیبی از یک اسپکتروفتومتر پرتابل، یک گلاس متر و یک فلوئورومتر است و ابزاری تضمین‌شده برای رنگ سنجی با تکنولوژی و کارایی بالا می‌باشد.
یکنواختی رنگ، مرتبط باکیفیت بالاو معیار ضروری برای خرید وکنترل کیفیت یک کالا می‌باشد. spectro2guide یک روش کاملاً جدید برای کنترل کیفیت و تضمین ثبات رنگ محسوب می‌شود، به‌گونه‌ای که به‌طور هم‌زمان؛ رنگ و گلاس سطح ۶۰ درجه را اندازه‌گیری می‌کند و یک ابزار کاملاً جدید و منحصربه‌فرد در تعیین فلورسانس است.
اسپکتروفتومتر spectro2guide دارای وضوح طیف ۲۰ نانومتری است که امکان خواندن دقیق رنگ‌ها از جمله رنگ‌های درخشان و تاریک را فراهم می‌کند. وزن سبک و کوچک – ۵۰۰ گرم، صفحه لمسی بزرگ ۳/۵اینچی، دوربین با پیش‌نمایش زنده از منطقه اندازه‌گیری، انتقال داده‌های Wi-Fi یا USB، تشخیص عملکرد خودکار و کالیبراسیون از طریق ایستگاه پایه، کالیبراسیون پایدار برای بیش از سه ماه، سفارشی‌سازی صفحه‌نمایش با توجه به نیازهای کاربر، ۱۰ سال گارانتی برای منبع نور LED بدون نیاز به تغییر لامپ، طراحی ارگونومیک و اندازه‌گیری در مناطق دشوار و تجزیه‌وتحلیل حرفه‌ای داده‌ها توسط نرم‌افزار اسمارت چارت از ویژگی‌های کلیدی این فناوری محسوب می‌شود.عملکرد قابل‌اطمینان و مقرون‌به‌صرفه با دقت فوق‌العاده از ویژگی‌های تضمین‌شده‌ی این اسپکتروفتومتر پرتابل است.

منبع مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن