اخباراقتصاد زیستیبیوتکنولوژی صنعتی

اصلاحات شرکت اتانول اقیانوس آرام

اخیراً شرکت اتانول اقیانوس آرام در کالیفرنیا با کارخانه‌های پردازش ذرت پکن و ایلینویز به‌‌صورت بلندمدت وارد اصلاحات جدیدی شده است. این شرکت اصلاحاتی را وارد کرده است که سررسید نهایی اوراق بهادار شرکت را تا دو سال تا ۱۵ دسامبر سال ۲۰۲۱ افزایش می‌دهد. این اصلاحیه برای پرداخت‌های اصلی برنامه‌ریزی شده ۵ میلیون دلاری در هر سهم که از ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰ شروع می‌شود، در نظر گرفته شده است.


در ارتباط با این اصلاحیه، شرکت اتانول اقیانوس آرام حدود ۵/۵ میلیون سهم از سهام عادی را با ضمانت سه سال با قیمت یک دلار صادر کرد. در صورت معامله شدن قیمت سهام شرکت با قیمت ۱.۵۰ دلار برای مدت زمانی اعلام شده، ضمانت اجباری است که پول نقد داشته باشد و از کل عواید این ضمانت‌ها برای بازپرداخت تضمین شده استفاده می‌شود.

شرکت اتانول اقیانوس آرام در جهت انصراف کامل از نقض میثاق قبلی و به تأخیر انداختن ۱۰.۵ میلیون دلار از پرداخت‌های اصلی برنامه‌ریزی شده تا تاریخ سررسید وام ۲۰ آگوست ۲۰۲۱، در توافق‌نامه اعتباری خود اصلاحیه‌ای وارد کرد. علاوه بر این، شرکت موظف به پرداخت‌های اصلی برنامه‌ریزی شده تا ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۲۰ نیست، که در این زمان ۳.۵ میلیون دلار در زمان موعد پرداخت می‌شود و با همان مبلغی که پس از آن سه ماهه افزایش می‌یابد.

شرکت پردازش ذرت ایلینویز، به اصلاح قرارداد موافقت‌نامه خود برای تعویق پرداخت مبلغ اصلی برنامه‌ریزی شده ۱.۵ میلیون دلاری که ابتدا در تاریخ ۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ به تاریخ سررسید ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ پرداخت شده بود، وارد اصلاح شد. مبلغ اصلی برنامه‌ریزی شده ۱.۵ میلیون دلار در هر سه ماه از تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ از سر گرفته می‌شود.

شرکت اتانول اقیانوس آرام به پیشرفت ابتکارات استراتژیک خود ادامه می‌دهد. این روند ممکن است منجر به فروش دارایی، ادغام، مشارکت، تأمین مالی یا سایر معاملات برای تقویت ترازنامه شرکت و به حداکثر رساندن ارزش سهامداران شود. این شرکت نامه‌های فروش دارایی را امضا کرده است و در صورت لزوم به روز رسانی مطالب را ارائه می‌دهد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
توسط
Biofuels Digest
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن