اخباراقتصاد زیستیزیست تودهسوخت زیستی

بررسی افزایش نرخ تولیدی سوخت زیستی در امریکا

سازمان اطلاعات انرژی امریکا اخیراً داده‌هایی را منتشر کرد که نشان می‌دهد تولیدکنندگان سوخت زیستی امریکایی، در ماه فوریه تقریباً ۷۰۰ هزار تن سوخت زیستی تولید نموده‌اند که میزان فروش آن‌ها به ۶۸۰ هزار تن رسیده است. EIA این داده‌ها را از ۸۴ تولیدکننده سوخت زیستی جمع‌آوری کرده است.


این گزاش، داده‌های سالانه با میزان نرخ کمتر از ۱۰ هزار تن را در نظر نمی‌گیرد. ۸۴ تولیدکننده مورد بررسی در ماه ژانویه، دارای ظرفیت تولید ترکیبی ۱۱.۸۵ میلیون تن در سال بوده است و در مجموع ۲ هزار و ۲۴۷ کارمند تمام کار برای انجام فعالیت‌های خود داشته‌اند. در ماه فوریه ۱.۲۲ میلیون تن مواد اولیه زیست‌توده خام تولید کردند، ۷۰۰ هزار تن سوخت زیست‌توده متراکم تولید کردند و ۶۸۰ هزار تن سوخت زیست‌توده متراکم را به فروش رساندند.

فروش داخلی سوخت زیست‌توده متراکم در ماه فوریه، به ۱۵۱ هزار و ۹۳۷ تن با قیمت متوسط ۱۶۹.۲۲ دلار در هر تن رسید. صادرات در ماه فوریه به ۵۳۲ هزار و ۱۴ تن با قیمت متوسط ۱۶۳.۳۹ دلار در هر تن رسید. اطلاعات جمع‌آوری شده توسط EIA نشان می‌دهد که کل ظرفیت سوخت زیست‌توده امریکا در ماه ژانویه به ۱۲.۰۲ میلیون تن رسیده است که ۱۲.۰۱ میلیون تن از آن ظرفیت ذکر شده، در حال حاضر عملیاتی است یا به‌طور موقت در حال بهره‌برداری نیست.

۳/۵ - (۴ امتیاز)
توسط
Biomass Magazine
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن