معرفی فناوری

بطری‌های شیشه‌ای ایمن PUREGRIP

بطری‌های شیشه‌ای ایمن و بوروسیلیکات PUREGRIP با طراحی خاص در بسته شدن و قابلیت هندلینگ ایمن، نقش حیاتی در تحقیقات بیومدیکال ایفا می کند.


این بطری‎های واکنش‌گر توسط دو شرکت Foxx Life Sciences و Borosil Glass Works Ltd به کاربران معرفی شد.
در شیشه‌های ضعیف، شوک حرارتی و تغییر دمای ناشی از آن سبب می‌شود که بخش های مختلف یک جسم به درجه‌های مختلف انبساط یابد، که این پدیده با شکست های ساختاری مانند ایجاد ترک در شیشه همراه است.
بطری‌های واکنش‌گر PUREGRIP شامل شیشه‌ی بوروسیلیکات کم ضخامت و بادوام است. شیشه بوروسیلیکات حاوی تری اکسید بور و سیلیس است و در برابر شوک حرارتی نسبت به شایع‌ترین انواع شیشه مقاوم‌تر است.
محصولات شیشه‌ای PUREGRIP تحت فرآیند انجماد اختصاصی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که در برابر استرس‌های باقی‌مانده و شوک حرارتی تا ۱۴۲ درجه سانتی‌گراد مقاوم هستند.
بطری‌های PUREGRIP دارای یک درب بطری VersaCap با یک ردیف برآمده و بیرون زده است. این برآمدگی، یک سطح جذب ایمن و راحت را ایجاد می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد بطری را حتی در صورت مرطوب بودن و با دست‌های حاوی دستکش هندل و حمل کنند.
درب این بطری‌ها به صورت آسان باز و بسته می‌شود و دارای یک سطح بزرگ برای نوشتن است. این درب‌ها از رزین پلی‌پروپیلن فاقد محصولات حیوانی ساخته ‌شده‌اند.
درجه‌بندی حجمی ظروف با استفاده از ابزارهای کالیبراسیون پیشرفته اعمال می‌شوند و به‌صورت جداگانه ازنظر دقت تائید می‌شوند.
این محصولات مطابق با استانداردهای کیفیت بین‌المللی می‌باشد و می‌توان آن‌ها را با استفاده از بخار با فشار بالا یا استریلیزیشن و اتوکلاو استریل نمود. اندازه این بطری ها از ۱۰۰ میلی‌لیتر تا ۲۰ لیتر متغیر است.
ظروف شیشه‌ای جدید PUREGRIP ازنظر شیمیایی بی‌اثر، ازنظر مکانیکی قوی و مقاوم در برابر اثر اسیدها، محلول‌های نمکی و حلال‌ها می‌باشند. منحصر به فردیودن، استحکام و طراحی درب آسان برای در دست گرفتن و کالیبراسیون دقیق اندازه‌گیری از ویژگی‌های مفید این بطری‌ها می‌باشد.

لینک مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن