سرطانسرمایه گذاری شرکت ها

تجاری‌سازی تست بیوپسی مایع سرطان

شرکت تکنولوژی های ژنومیک کلینیکی CGT خبر از قراردادی مبنی بر یک دوره تامین مالی ۲۶ میلیون دلاری را داده است. این شرکت اعلام کرده است درآمد حاصل از این سرمایه‌گذاری را برای تجاری سازی Colvera یا همان تست بیوپسی مایع این شرکت که برای شناسایی زودهنگام سرطان روده بزرگ عود کننده به‌کار می‌رود، استفاده خواهد کرد. این آزمایش برای پیشرفته سازی Colvera جهت استفاده در غربالگری CRC ، موثر است.


سرمایه‌گذاران جدید مانند مدیر دارایی Moelis Australia، Regal، Quest Diagnostics و شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر استرالیایی OneVentures، در قرارداد تامین مالی به سهامداران کنونی شرکت CGT پیوسته‌اند. این شرکت جهت اعتبار بخشی به قرارداد اخیر به درآمد ۴۸ میلیون دلاری دو سال گذشته خود اشاره کرده که ۱۵ میلیون دلار آن را در پروژه سری الف در مارچ ۲۰۱۶ بدست آورده است.

شرکت CGT به تازگی یک تست ایمنی شیمیایی مدفوع با مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا، به نام InSure One را راه اندازی کرده که با همکاری Quest Diagnostics تولید شده است. این شرکت اظهار کرده است که درآمدهای حاصل از دوره تامین مالی اخیر را با سود حاصل از رشد اخیر InSure One ترکیب خواهد کرد تا موقعیت رهبری اش را در بازار غربالگری CRC و بازار تست های غربالگری خونی CRC به دست آورد.

ریاست CGT ، لارنس لاپوینت در بیانیه ای اعلام کرد: «پذیرشی که از سمت پزشکان و بیماران مشاهده کردیم، پتانسیل فوق العاده ای را نشان می‌دهد. بازگشت سرمایه ما صعودی بود و فایده استفاده از خدمات تست بیوپسی مایع مانند Colvera را هم برای آزمایش و هم برای غربالگری CRC نشان داد. ما با این فرصت، آزمایش‌هایمان را جهت کمک به حفظ جان افراد در برابر این بیماری کشنده جهانی، توسعه می‌دهیم.»

کریستی دولان، مدیر کل انکولوژی Quest، افزوده است: « Quest و CGT در زمینه وارد ساختن ظرفیت‌های خدمات تشخیصی پیشرفته ی سرطان روده بزرگ برای پزشکان و بیماران، رکوردار هستند. ما باور داریم Colvera همانند تکنولوژی InSure One پتانسیل بهبود شناسایی زودهنگام سرطان روده بزرگ را داشته و نیازهای عمده بالینی را برآورده ساخته و می‌تواند پیامدهای بیماری را بهبود بخشد.»

شرکت CGT همچنین در حال آزمایش کاربرد Colvera در سرطان رکتوم است. در اکتبر ۲۰۱۷، این شرکت یک مطالعه نظارت بر درمان را با پژوهشگران مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering آغاز کرد تا توانایی Colvera را در سنجش حضور سرطان رکتوم در حین درمان و پس از آن، ارزیابی کند.

پژوهشگران بیماران را با استفاده از تست Colvera قبل از شیمی‌-پرتو درمانی و در حین این درمان، و سپس بعد از جراحی ، آزمایش خواهند کرد. پیش بینی می‌شود داده های اولیه این پژوهش تا اواسط سال ۲۰۱۸ قابل دسترسی باشند.

✳️ مترجم: محمد شجاعیه

لینک مقاله

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن