بیوتکنولوژی صنعتی

تولید بوتیلن گلایکول توسط شرکت Genomatica و Bio-Botanica

| تولید بوتیلن گلایکول توسط دو شرکت Genomatica و Bio-Botanica

✅ شرکت Bio-Botanica سابقه­ ی فعالیت بیش از ۴۵ ساله در زمینه­ ی گیاهان دارویی دارد و مقر اصلی آن در Hauppage نیویورک است. شرکت Genomatica نیز شرکتی فعال در زمینه­ ی بیوتکنولوژی است. این دو به منظور راه اندازی خط تولید عصاره­ های گیاهی در کشور امریکا با استفاده از یک منبع طبیعی برای تولید بوتیلن گلایکول همکاری کرده اند.


✳ برونتید یک بوتیلن گلایکول به طور طبیعی مشتق شده است که طی فرایند تخمیر به ­دست می­ آید. از جمله موارد کارایی این ترکیب می­ توان به این­ موارد اشاره کرد: مراقبت از پوست، بهبود ­دهنده ­ی نگه دارنده ­ها، استفاده به ­عنوان روان­ کننده، استفاده به­ عنوان تثبیت­ کننده. برونتید یک ترکیب ایده ­آل برای تولیدکنندگان مراقبت شخصی است که به دنبال توسعه ی محصولات طبیعی جدید هستند و هم­ چنین تحت عنوان ترکیبی پایه نفتی برای اصلاح محصولات موجود به کار گرفته می­ شود.

✳ Damien Perriman رئیس شرکت Genomatica می­ گوید: «تمایل مصرف­ کنندگان برای اجتناب از محصولات پایه نفتی، باعث افزایش تقاضا در زمینه­ ی محصولات مراقبت شخصی شده است و بوتیلن گلایکول برونتید، برای مراقبت­ های شخصی مناسب­ تر و سالم ­تر است.»

✳ Mark Sysler رئیس شرکت Bio-Botanica می­ گوید: «هدف ما از همکاری با شرکت Genomatica، ارائه­ ی محصولات طبیعی برای مصرف­ کنندگان است که در حقیقت این محصولات جایگزینی برای محصولات پایه نفتی هستند.»

✳ شرکت Bio-Botanica یک شرکت پیشرو در زمینه ­ی عصاره­ های گیاهی است که بیش از ۵۰۰ عصاره­ ی گیاهی تولید می­ کند و در زمینه­ های مراقبت شخصی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و نوشیدنی، عطر، مزه و صنایع مکمل استفاده می ­کند. این شرکت دارای کلکسیونی با بیش از ۸۰۰ نمونه گیاه تأیید شده از سراسر جهان است. عصاره های گیاهی دارای طیف کاملی از اجزای تشکیل­ دهنده هستند که با مواد طبیعی موجود در گیاهان سازگارند.

? ترجمه : مظاهر سبزی

لینک خبر
عضویت در زیست قن میکروبی، صنعتی، محیط زیست
عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن