معرفی فناوری

تکنولوژی جدید Celsee Genesis System

تکنولوژی جدید شرکت Celsee با عنوان Genesis System در راستای غلبه بر محدودیت‌های مربوط به مطالعات تجزیه‌وتحلیل تک‌سلولی ارائه شد.


این نوآوری یک روش قوی، مقیاس‌پذیر و انعطاف‌پذیر است که امکان تجزیه‌وتحلیل و تفسیر رفتار سلولی و جمع‌آوری اطلاعات مبتنی بر سلول را که قبلاً غیرقابل‌کشف بود، در اختیار دانشمندان قرار می‌دهد و قابلیت انجام آزمایش‌های بیشتر در proteogenomics، بررسی سلول‌ها با استفاده از آنتی‌بادی‌های اختصاصی به‌عنوان جایگزینی برای فلوسایتومتری، درمان‌های سلولی و توالی یابی نسل جدید را داراست.
در حال حاضر، اهمیت تجزیه‌وتحلیل تک‌سلولی، به‌جای تکیه ‌بر جمعیت انبوه سلولی یا ارزیابی مبتنی بر بافت، به‌خوبی درزمینه‌هایی نظیر آنکولوژی، تحقیقات سلول‌های بنیادی و ایمنولوژی قابل‌درک است.
برای بسیاری از شرایط بالینی، سلول واحد بنیادی است که از آن برای تعیین شروع بیماری، پیشرفت و روش‌های بالقوه درمان استفاده می‌شود. دسترسی به محتوای ژنوم یا پروتئوم در یک سلول و همچنین در چرخه سلولی، فراهم‌کننده‌ی اطلاعات مهمی است که به درک کامل‌تری از پیشرفت بیماری و پاسخ بالقوه به درمان کمک می‌کند. دانشمندان به‌منظور دستیابی به اطلاعات معنی‌دار، به سلول‌های زیستا و سالمی که در اثر تجزیه‌وتحلیل سخت سلول‌ها و فرآیندهای دستکاری‌شده آسیب‌ندیده‌اند، نیاز دارند.
تکنولوژی‌های سنتی مورداستفاده برای تجزیه‌وتحلیل تک‌سلولی، فاقد راندمان جذب، زیست پذیری سلول و بازتولید لازم برای دستیابی به مقیاس‌پذیری موردنیاز برای استفاده گسترده در تحقیقات و تنظیمات بالینی هستند، Genesis System Celsee این نقص‌ها را رفع کرده و فراهم‌کننده‌ی رتبه‌بندی بالینی و تجزیه‌وتحلیل در مقیاس تک‌سلولی است.
این تکنولوژی، با استفاده از قدرت گرانش و میکرو اسلایدهای تجزیه‌وتحلیل ™ Celsingle به‌راحتی جذب و جداسازی سلول‌های فردی را ضمن حفظ زیستایی و یکپارچگی ساختاری انجام می‌دهد و یک ‌راه‌حل عملی برای درک و نظارت بر بیماری‌های مبتنی بر سلول برای کاربرانی است که علاقه‌مند به مطالعه صدها یا میلیون‌ها سلول از یک نمونه واحد هستند. شما می‌توانید ۱۰۰ پروتئین را در ۱۰۰۰۰۰ سلول، مهم‌تر از همه سلول‌های نادر، جذب کنید. این سیستم با ارائه یک دیدگاه وسیع، توانایی شما برای نظارت بر سیستم ایمنی بدن و اثرات درمان سلولی و ایمنوتراپی را بهبود می‌بخشد. میکرو اسلاید ™ Celsingle، برای تعیین راندمان جذب، زیست پذیری نمونه و کیفیت آن، تجزیه‌وتحلیل جمعیت و نظارت بر پاسخ به اختلالات به کار می‌رود به‌گونه‌ای که Genesis Celsee دارای حساسیت جذب بیش از ۷۰٪ است. این پلت فرم باز و انعطاف‌پذیر می‌تواند به‌طور مستقیم با نمونه‌های خون و بافت مورداستفاده قرار گیرد.

منبع مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن