بیوتکنولوژی صنعتیبیوتکنولوژی محیط زیستبیوتکنولوژی میکروبیسوخت زیستیفناوری های همگرا

انگلیسی‌ها مبدع خرید و فروش آنلاین سوخت‌زیستی

| انگلیسی‌ها مبدع خرید و فروش آنلاین سوخت‌زیستی

✅ وب‌سایت veolia یک طرح تجاری جدید و آنلاین با هدف خرید و فروش ساده‌تر مواد آلی در صنایع گوناگون است که یکی از قسمت‌های مهم آن سوخت‌های زیستی است. این وب‌سایت به عنوان یک بازار خرید و فروش، و با محوریت حراج کار می‌کند که توسط انگلیسی‌ها طراحی شده و شروع به کار کرده است. برای کشور انگلستان این طرح ابداعی و خلاقانه به معنای استفاده‌ی بیشتر و بهتر از هدر‌رفت‌ها، کمک به توسعه‌ی پایدار، استفاده‌ی درست از ارزش‌ها و ترویج هرچه بیشتر اقتصاد مدون است.


? مدیر ارشد بخش فناوری و مباحث آلی veolia می‌گوید: «وب‌سایت معامله‌ای ما که سوخت‌‌زیستی نیز قسمتی از آن است، حلقه‌ای گم‌شده در منابع آلی کشور انگلستان بود و راه‌اندازی این وب‌سایت بیان‌کننده‌ی گامی جدی در جهت نوآوری است. با اجرایی شدن این طرح، نتیجه‌ی برد- برد در دو زمینه‌ی مالی و محیط‌زیستی برای فروشنده و خریدار ایجاد شده است.»

? این وب‌سایت محدود به گروه یا فرد خاصی نیست بلکه برای هرکسی است که منابعی از سوخت‌زیستی برای فروش در اختیار دارد یا هرکسی که قصد خرید سوخت‌زیستی دارد؛ مثلا برای واحدهایی که با هضم بی‌هوازی سوخت‌زیستی یا اتانول‌زیستی سر و کار دارند؛ همچنین شرکت‌های مواد ‌غذایی و نوشیدنی، صنایع کشاورزی و شرکت‌های آب.

? باقی‌مانده‌های سوخت‌زیستی و اتانول‌زیستی، پسماند صنعتی و فاضلاب، چوب و هدر‌رفت مواد غذایی از موارد موجود برای خرید و فروش در این وب‌سایت است. یکی دیگر از مزایای این وب‌سایت همکاری آن‌ با شرکت‌های حمل و نقل است که کار ارسال خرید و فروش را فراهم می‌کند.

?ترجمه : مظاهر سبزی

لینک خبر
عضویت در زیست فن میکروبی، صنعتی، محیط زیست
عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن