سوخت زیستیسوخت گاز

رشد امریکا در صنعت بیودیزل

در پایان سال 2018، صنعت بیودیزل پیشرفت قابل توجهی در زمینه رشد پایدار صنعتی داشته است. امروزه بیودیزل نقش و حضوری فعال در بازار فعلی ایجاد می‌کند و به‌ عنوان یک شرکت‌کننده پیشرو در صنعت سوخت شناخته می‌شود. طبق تحقیقات مؤسسه حمل‌و‌نقل امریکا در سال 2018، بیودیزل اولین گزینه مناسب برای جایگزینی سوخت ناوگان است.


تقاضای تجارت ملی اتحادیه بین‌المللی سوخت‌های زیستی که در سال 2017 در برابر آرژانتین و اندونزی ثبت شده است، در حقیقت زمینه‌های بازی را به نحوی که انتظار رفته، نشانه گرفته است. با توافق کمیسیون تجارت بین‌المللی و وزارت بازرگانی امریکا، وظایف مربوط به این محصولات باعث شده است که ورود کشورها به امریکا تقریباً از بین برود؛ که نتیجه آن یک بازار داخلی است که در سال 2018 رشد تقاضا و حاشیه‌ها را افزایش داده است.

توجه به سوخت­‌های فسیلی و انتشار کربن آن‌ها هم‌چنان ادامه دارد. با توجه به بیودیزل مصرف شده در دو سال گذشته، حدود 5 درصد از سوخت را بیودیزل تشکیل می‌دهد. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که بیودیزل می‌تواند منجر به کاهش 72 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای شود. با توجه به این، دولت‌ها سیاست‌هایی را برای کاهش انتشار کربن و گازهای گلخانه‌ای در نظر می‌گیرند و به نظر می‌رسد که سوخت‌های تجدید پذیر مورد توجه هستند.

بیودیزل در بخش سوخت گرمایی، طی چند سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است و در سال‌های آینده توانایی رشد بیشتر را دارد. مشارکت با صنعت گرمایش نفتی نه تنها آگاهی نسبت به محصول خود را بهبود بخشید، بلکه باعث افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان و سیاست‌گذاران از بیودیزل شده است.

انجمن تجاری امریکا افتخار دارد که از کل زنجیره ارزش زیستی بیودیزل؛ از جمله تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان مواد اولیه و توزیع‌کنندگان سوخت و هم‌چنین صنایع سوخت تجدید پذیر امریکا نمایندگی کند.

این صنعت کارهای بسیار زیادی برای تأثیرگذاری بر زندگی مردم انجام می‌دهد از جمله: بهبود در انتشار، ایجاد ارزش برای مواد اولیه سوخت‌های زیستی، حمایت از بیش از 64 هزار شغل در امریکا که تنها چند مورد آن‌هاست. تلاش این شرکت برای آموزش به مصرف‌کنندگان و سیاست‌گذاران، در مورد این است که چرا بیودیزل بیشتر، کار درستی برای این جامعه به حساب می­‌آید.

لینک خبر

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یـک + هفـت =

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن