اقتصاد زیستی

کدام زمینه های دارویی بیشترین فشار قیمت گذاری را متحمل می‌شوند؟

کدام زمینه های دارویی بیشترین فشار قیمت گذاری را متحمل می شوند - اخبار زیست فناوری کدام زمینه های دارویی بیشترین فشار قیمت گذاری را متحمل می‌شوند؟

داروسازان در حال انتظار برای بیشتر شدن فشار پرداخت کنندگان در برابر تغییر قیمت‌ها هستند. به نظر می‌رسد مدیران انتظار بیشترین تغییر را در داروهای سرطانی داشته باشند: ۲۸ درصد می‌گویند که آنکولوژی بیشترین ریسک را دارد، در مقابل ۲۱ درصد می‌گویند کمترین ریسک متوجه این بخش است.

بین مدیران و سرمایه گذاران هم اختلاف وجود دارد و تنها ۱۱ درصد از سرمایه گذاران به سرطان به عنوان پرفشارترین زمینه می‌نگرند. ۱۶ درصد از مدیران و در مقابل ۲۷ درصد از سرمایه‌گذاران، دیابت را در صدر نمودارهای خطر پرداخت قرار می‌دهند.

مطالعه Lazard نشان می‌دهد که انتظار مدیران برای دگرگون ساختن بهداشت و درمان یک پدیده صنعتی گسترده است. اهمیت موضوع در طول دهه آینده ممکن است از اختراع هم بیشتر باشد. اما داروسازان تصور می‌کنند که تغییرات در مدت طولانی اتفاق خواهد افتاد. ۷۰ درصد از مدیران دارویی زیستی تصور می‌کنند که رسیدن به یک نقطه اوج قبل از ۲۰۲۰ غیرقابل تصور است. او معتقد است صنعت در طی ۵ تا ۱۰ سال آینده به وسیله توسعه مدل‌های جدید قیمت گذاری که به طور گسترده به عنوان «مراقبت مبتنی بر ارزش» شناخته می‌شوند، دچار تغییر خواهد شد.

نویسنده: محمد رضازاده

☑️ منبع

کانال اقتصاد زیستی

کدام زمینه های دارویی بیشترین فشار قیمت گذاری را متحمل می‌شوند؟ – اخبار زیست فناوری

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن