بازار بیوتکنولوژیتشخیص پزشکیسرمایه گذاری شرکت ها

سرمایه‌گذاری Innovate UK برای پیشرفت تکنولوژی ژنومی

Innovate UK یا اداره نوآوری انگلستان، اعلام کرده است که یک مجموعه پنج میلیون پوندی (۶/۶ میلیون دلاری) برای پشتیبانی از سرمایه‌گذاری‌های عظیم در تجهیزات تعیین کرده است که ظرفیت انگلستان را برای توسعه و تجاری‌سازی تکنولوژی‌های بررسی ژنوم بالا می برد.


این سرمایه‌گذاری بخشی از بودجه ۲۱۰ میلیون پوندی دولت انگلستان برای پروژه «جمع آوری اطلاعات برای تشخیص زود هنگام و چالش پزشکی دقیق» در ذیل بودجه چالش استراتژی صنعتی این کشور است. هدف این پروژه تشویق جوامع پژوهشگران و تجارت بین‌الملل به ساخت ابزارهای جدیدی برای تشخیص زودتر و آسان تر بیماری‌ها است.

Innovate UK اعلام کرد: «پروژه‌هایی که به دنبال سرمایه برای پیشرفت علوم ژنومی در ذیل تعهدات اعلام شده هستند، می‌بایست توسط یک بنگاه تجاری، که دارای امکانات تولیدی مرتبط که بطور بالقوه با آکادمی‌ها یا سایر شرکت‌ها همکاری می‌کند، رهبری شوند. همچنین آن‌ها باید بر روی ارائه محصولات جدید به بازار تمرکز کنند.»

لازم به ذکر است، متقاضیان به ارائه پیشنهادهایی تشویق می‌شوند که همکاری میان سازمان‌های عمومی و خصوصی را افزایش دهد. یک رویداد حضوری نیز برای بحث درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌ها، در ۲۲ ژوئن برگزار خواهد شد و پایان نام نویسی پروژه ها ۱۱ جولای بوده است.

✳️ مترجم: محمد شجاعیه

لینک خبر

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن