بازار بیوتکنولوژیتشخیص پزشکیسرمایه گذاری شرکت ها

سرمایه‌گذاری Innovate UK برای پیشرفت تکنولوژی ژنومی

Innovate UK یا اداره نوآوری انگلستان، اعلام کرده است که یک مجموعه پنج میلیون پوندی (6/6 میلیون دلاری) برای پشتیبانی از سرمایه‌گذاری‌های عظیم در تجهیزات تعیین کرده است که ظرفیت انگلستان را برای توسعه و تجاری‌سازی تکنولوژی‌های بررسی ژنوم بالا می برد.


این سرمایه‌گذاری بخشی از بودجه 210 میلیون پوندی دولت انگلستان برای پروژه «جمع آوری اطلاعات برای تشخیص زود هنگام و چالش پزشکی دقیق» در ذیل بودجه چالش استراتژی صنعتی این کشور است. هدف این پروژه تشویق جوامع پژوهشگران و تجارت بین‌الملل به ساخت ابزارهای جدیدی برای تشخیص زودتر و آسان تر بیماری‌ها است.

Innovate UK اعلام کرد: «پروژه‌هایی که به دنبال سرمایه برای پیشرفت علوم ژنومی در ذیل تعهدات اعلام شده هستند، می‌بایست توسط یک بنگاه تجاری، که دارای امکانات تولیدی مرتبط که بطور بالقوه با آکادمی‌ها یا سایر شرکت‌ها همکاری می‌کند، رهبری شوند. همچنین آن‌ها باید بر روی ارائه محصولات جدید به بازار تمرکز کنند.»

لازم به ذکر است، متقاضیان به ارائه پیشنهادهایی تشویق می‌شوند که همکاری میان سازمان‌های عمومی و خصوصی را افزایش دهد. یک رویداد حضوری نیز برای بحث درباره فرصت‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌ها، در 22 ژوئن برگزار خواهد شد و پایان نام نویسی پروژه ها 11 جولای بوده است.

✳️ مترجم: محمد شجاعیه

لینک خبر

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

عاطفه سادات محسن زاده

من دانشجوی کارشناسی زیست فناوری دانشگاه تهران هستم و ابتدا به عنوان مترجم با زیست فن همکاری داشتم و الآن حدود یک سال هست که دبیر بخش پزشکی مجله زیست فن هستم. حوزه مورد علاقه‌م سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی هست و در حال حاضر مشغول انجام پروژه‌ای در این حوزه هستم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 + = چهـل سـه

دکمه بازگشت به بالا
بستن