بیوتکنولوژی پزشکیسرمایه گذاری شرکت ها

یک مرکز بیوتکنولوژی، شتاب‌دهنده ملی در نوآوری‌های سلامت آمریکا

مرکز بیوتکنولوژی دانشگاه Stony Brook) CFB) به عنوان یکی از ۸ شتاب دهنده BARDA-DRIVe دپارتمان سلامت و خدمات انسانی یا HHS، انتخاب شده است. هر یک از این شتاب دهنده‌ها برای حمایت از شرکت‌های علوم زیستی، جهت ساخت نوآوری‌های امنیت سلامت اکوسیستم‌های ملی، تعریف شده‌اند. دو مسئله‌ای که قرار است نخست روی آن ها تمرکز ‌شود، تشخیص زودهنگام عفونت ها و رفع سپسیس خواهد بود.


به گفته HHS، این دو عامل دلیل اصلی بستری شدن بیماران در بیمارستان‌های ایالات متحده بوده و سالانه منجر به ۲۵۰.۰۰۰ مرگ می‌شوند. این برنامه شتاب‌بخش به بسیاری از حیطه های پیشگیری،تشخیص ودرمان بیماری‌های عفونی خواهد پرداخت.

CFB که طی ۵ سال مجموعاً ۵۰۰.۰۰۰ دلار کمک هزینه از BARDA دریافت خواهد کرد، اقداماتش را روی شتاب بخشی به ترجمه ی علوم زیست پزشکی به نوآوری های امنیت سلامت در نیویورک، متمرکز خواهد کرد.

کلینتون روبین، پزشک و استاد برجسته SUNY، از دپارتمان مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه Stony Brook بیان کرده است: «هدف ما در این پروژه این است که، از کمک هزینه‌ مالی برای استخراج نمونه‌های اولیه قوی آکادمیک، در پژوهش های زیست پزشکی کلان شهر نیویورک استفاده کرده و مسیر تکنولوژی‌های اولیه را جهت تکمیل سرمایه‌گذاری به سمت HHS-BARDA ، رشد تکنولوژی و سرمایه‌گذاری فدرال، تسریع کنیم. ما امیدواریم که این حمایت نمایانگر آغاز یک رابطه بلند مدت قوی و حضوری رو به رشد برای Biotech Development در نیویورک باشد.»

❇ مترجم: محمد شجاعیه

لینک خبر
عضویت در زیست فن پزشکی مولکولی
عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن