معرفی فناوری

شیمی دیجیتال در آزمایشگاه‌های بالینی

سیستم جدید شیمی دیجیتال بانام VITROS XT 7600 توسط شرکت Ortho Clinical Diagnostics به آزمایشگاه‌های بالینی معرفی شد. این سیستم دارای نشان CE است


هیچ‌چیز در محیط آزمایشگاهی بالینی؛ ساده و آسان نیست. با توجه به چالش‌های بی‌شمار در جهان واقعی که امروزه تکنسین‌های آزمایشگاهی با آن روبرو هستند، نیاز به راه‌حل‌های کیفیت بالا و آسان برای توسعه‌ی کیفیت گردش کار مشهود است. محصول جدید شرکت Ortho با نام VITROS XT 7600 با این نیازها مطابقت دارد.
شیمی دیجیتال VITROS XT 7600 مبتنی بر سه تکنولوژی است: اسلاید خشک، میکرو اسلاید و تصویربرداری دیجیتال
برخلاف سیستم سنتی شیمی مرطوب که نیاز به آب بسیار تمیز و سیستم‌های لوله‌کشی پیچیده برای کار دارد، تکنولوژی اختصاصی اسلاید خشک Ortho نیازمند آب برای اجرا نیست. این تکنولوژی مسائل و مشکلات مربوط به کیفیت آب را که بر روی نتایج آزمایش مؤثرند، حل کرده است.
میکرو اسلاید شرایط ایجاد یک محیط تست دقیق و کامل در یک قطعه فیلم نازک به‌اندازه تمبر را در محیط‌های بدون آب فراهم می‌کند. با استفاده از XT MicroSlides، این دستگاه قادر خواهد بود دو آزمایش جداگانه‌ی آزمایشگاهی متعلق به یک بیمار را به‌طور هم‌زمان انجام دهد، این فناوری موجب صرفه‌جویی در زمان و فضا در آزمایشگاه و کاهش میزان خون موردنیاز برای آزمایش می‌شود، که این مسئله یک مزیت مهم برای بیماران آسیب‌پذیر و کسانی است که با مسائل دسترسی وریدی روبرو هستند.
تکنولوژی تصویربرداری دیجیتال، یک سیستم جدید پیشرفته‌ی اپتیکی فراهم می‌کند که اطلاعات بیشتری از آزمایش‌ها را نسبت به گذشته به دست می‌دهد، چیزی که به بهبود آزمایشگاه‌ها در سراسر جهان کمک خواهد کرد.
تکنولوژی VITROS XT 7600 یک نوآوری واقعی در شیمی دیجیتال و استانداردی جدید برای کیفیت و کارایی است و به آزمایشگاه‌های بالینی کمک می‌کند تا با استفاده از اطلاعات قوی هوشمند، پیشرفت‌های عملیاتی و افزایش کیفیت؛ خود را به یک چشم‌انداز همیشه در حال تغییر در مراقبت‌های بهداشت جهانی تبدیل کنند. این تکنولوژی برای کمک به چالش‌های سازمانی، عملیاتی و اقتصادی در آزمایشگاه‌های بالینی طراحی‌شده است؛ بنابراین شما می‌توانید نتایج همواره دقیق با هزینه قابل پیش‌بینی، بدون توجه به شرایط را ارائه کنید.

منبع مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن