آبزی پروریبیوتکنولوژی کشاورزی

طراحی خوراک جدید برای توسعه مرحله لاروی ماهیان

| طراحی خوراک جدید برای توسعه مرحله لاروی ماهیان

✅خوراک جدیدی توسط شرکت آبزی پروری INVE، برای بهبود کیفیت، عملکرد و استحکام لارو ماهیان دریایی طراحی شده است.


? این شرکت از دهه ۱۹۸۰ به عنوان متخصص و نوآور در زمینه تغذیه آبزی پروری فعالیت می کند. این خوراک جدید که Natura نام دارد، برای تسهیل فرایند برداشت و فراهم کردن اجزای اصلی تغذیه ای توسعه یافته است که منجر به تولید محصول تجاری سالم و با عملکرد بالاتری در لاروها می شود.

?متخصصان تغذیه شرکت آبزی پروری INVE، برای ایجاد یک رژیم غذایی با کیفیت عالی با الهام از طبیعت، به ویژگی های کلیدی از جمله قابلیت جذب، هضم و تعادل مواد مغذی توجه ویژه ای می کنند. در مراحل اولیه تکوین لاروی، Natura به صورت خوراکی شناور است که به آرامی ته نشین می شود تا رضایت بخشی از دریافت و جذب خوراک حاصل گردد.

?آلساندرو مورتی Alessandro Moretti مدیر تولید پرورشگاه های ماهی شرکت آبزی پروری INVE اعلام کرد: “رژیم های تغذیه ای Natura در ۴ اندازه مختلف استفاده می شود. لارو تغذیه شده با خوراک Natura نسبت به خوراک طراحی شده پذیرش بهتری را نشان می دهد.”

?در مراحل اولیه تکوین لاروی، زمانی که معده عملکردی وجود ندارد، لارو های ماهی بر آنزیم های سیتوزول تکیه می کنند و بعد از آن به سمت آنزیم های معدوی و تولید پپسین می روند.

?محدوده رژیم غذایی Natura به دقت با استفاده از منابع پروتئینی، برای مراحل اولیه لاروی تکوین پیدا کرده است. علاوه بر پروتئین های با منشا دریایی پایدار، منابع پروتئینی مناسب و در فرم هیدرولیز شده برای به دست آوردن جذب مطلوب اسید های آمینه و پپتید ها در مراحل اولیه تکوین لاروی مورد استفاده قرار می گیرند. این ترکیب به همراه اسیدهای چرب غیر اشباع n-3 HUFA با کیفیت بالا، تکوین مرحله لاروی، رشد مرحله جوانی، بقا و کیفیت را ارتقا می بخشد.

?برای استفاده بهینه می توان بر حسب سن لارو، چگالی ماهی و دمای آب، روزانه چند برابر بیش از هر جیره غذایی از خوراک Natura استفاده کرد. این ها در حالت ایده ال با چرخداران و Artemia های غنی شده تکمیل می شوند.

?تیم پشتیبانی شرکت آبزی پروری INVE به مشتریان در شروع به کار پرورش گونه های خاص ماهی با خوراک Natura کمک خواهد کرد.

?ترجمه: رقیه جعفری تراجی

لینک خبر
عضویت در زیست فن کشاورزی
عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن