آبزی پروریافزایش ارزش غذایی

محصول جدید BioMar برای روش مداربسته آبزی پروری

شرکت بیومار BioMar قصد دارد با اضافه کردن یک خط جدید به کارخانه خوراک آبزی دانمارک، تولید خوراک خود را برای انواعی از ماهیان نابالغ که طی روش مداربسته آبزی پروری (RAS) رشد کرده و بالغ شده اند، افزایش دهد. مدیر عامل شرکت BioMar بیان کرد که خط جدید تولید گام مهمی در بهبود تغذیه این روش، کارایی بالاتر در رشد، کیفیت فیزیکی و تغذیه ای خواهد داشت.


انتظار می رود خط جدید کارخانه در شهر براند Brande، با اختصاص یک بودجه ۹۰ میلیون DKK (واحد پول دانمارک) معادل ۱۰/۶ میلیون پوند، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ راه اندازی شود. که بعد از توسعه، قادر خواهد بود سالانه ۱۵۰ هزار تن خوراک را توزیع و پخش کند.

این بزرگترین واحد تولیدی BioMar در اروپا در بازار عرضه خوراک ماهی سالمون با قابلیت تولید خوراکی انعطاف پذیر است که امکان عرضه خوراک را برای ۴۰ گونه با اهمیت از جمله ماهی قزل آلا، مار ماهی، ماهیان خاویاری و سالمون با روش های مدار بسته آبزی پروری فراهم می کند.

این کارخانه در حال حاضر به مزرعه داران سراسر اروپا، مخصوصا بخش اروپای شرقی و تمام مراکز عرضه شرکت BioMar با روش های مدار بسته آبزی پروری، خوراک ارائه می دهد.

کارلوس دیاز Carlos Diaz مدیر عامل شرکت BioMar توضیح می دهد: “شرکت BioMar رشد قابل توجهی در بازارهای اصلی ما در اروپا داشته است و کارخانه Brande طی سال های گذشته ظرفیت های خود را برای از بین بردن تنگناها و بهینه سازی فرآیندهای تولید گسترش داده است. ما پیش بینی می کنیم با ادامه این روند و حرکت قابل توجه رو به جلو می توانیم تقاضاهای آینده مشتریان را تحقق بخشیم.”

وی همچنین عنوان کرد: “در حال حاضر کارخانه ما در دانمارک، به خاطر کیفیت و عملکرد بالای خوراک بچه ماهی و تغذیه با روش های مدار بسته آبزی پروری در بازار عرضه شناخته شده است. این یک گام مطمئن رو به جلو برای ما می باشد.”

☑️ لینک خبر
☑️ عضویت در زیست فن کشاورزی
☑️ عضویت در کانال زیست فن

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن