معرفی فناوری

میکروپلیت 1536 چاهکی ®Corning

شرکت® Corning یک میکروپلیت جدید ۱۵۳۶ چاهکی، با طراحی منحصربه‌فرد برای افزایش راندمان کشت‌ سلول‌های اسفروئیدی را به کاربران خود معرفی کرد.


میکروپلیت کشت سلول اسفروئیدی ۱۵۳۶ چاهکی برای تحقیقات سرطان و تست دارو مفیدند و سازگار با اکثر سیستم‌های غربالگری با توان عملیاتی فوق‌العاده بالا هستند. این تکنولوژی به دانشمندان کمک می‌کند تا حجم بالایی از اسفروئید برای غربالگری با بازده بالا تولید کنند.
برای کمک به ساده‌سازی کار با کشت سلول ۳ بعدی در یک محیط اتوماتیک، میکروپلیت اسفروئیدی ۱۵۳۶ چاهکی Corning با طراحی جدید و اختصاصی خود به دانشمندان اجازه می‌دهد تا تولید، کشت، تجزیه‌وتحلیل و سنجش چند سلولی ۳ بعدی اسفروئیدی را تنها با یک میکروپلیت بدون دست‌کاری و انتقال اسفروئیدهای ظریف انجام دهند.
این میکروپلیت نیاز به مرحله انتقال را در visualization یا سنجش‌های بیوشیمیایی حذف می‌کند، همچنین خطر آسیب یا از دست دادن سلول را کاهش می‌دهد.
از ویژگی‌های میکروپلیت‌های ۱۵۳۶ چاهکی Corning دیوارهای مات سیاه و شفاف، چاهک با ژئومتری کف گرد و همچنین سطح Ultra Low Attachment می‌باشد.
ژئومتری جدید دیواره به تولید یکنواختی و اسفروئید تکی در طول همه‌ی چاهک‌ها کمک می‌کند و امکان visualization خودکار را فراهم می‌کند. همچنین این بدنه‌ی مات سیاه از هر چاهک به‌خوبی محافظت می‌کند تا تداخل چاهک به چاهک به حداقل برسد.
طراحی کف چاهک گرد منحصربه‌فرد و دقیق این میکروپلیت، امکان رشد تجدید پذیر بسیار بالای کالچرهای اسفروئیدی سه‌بعدی و تشکیل اسفروئید در مرکز چاهک را فراهم می‌سازد.
سطح ULA، برای فعال کردن یکنواخت، متمرکز و تشکیل اسفروئید تکی در تمام چاهک‌ها به‌صورت ساده و آسان طراحی‌شده است و دارای هیدرو ژل متصل شده به شکل کووالان به‌منظور کاهش چسبندگی سلولی، جذب پروتئین، فعال‌سازی آنزیم و فعال‌سازی سلولی است. این سطح آب‌دوست، بیولوژیک، بی‌هوازی، noncytotoxic و غیرقابل تجزیه است.

منبع مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن