توالی یابیسرمایه گذاری شرکت ها

همکاری شرکت‌های 2bPrecise و PierianDx برای ارائه مراقبت‌های پزشکی

شرکت ۲bPrecise، توسعه‌دهنده پلتفرم پزشکی دقیق و شرکت PierianDx، استارتاپ فناوری ژنتیک بالینی موافقت کرده‌اند که در زمینه یک ابزار جامع تصمیم­ گیری پزشکی دقیق در نقطه مراقبت با یکدیگر همکاری کنند. این دو شرکت قرار است نتایج توالی نسل بعدی را با اطلاعات بالینی ادغام کرده، سپس به مقایسه داده‌ها با محتوای مبتنی بر شواهد بپردازند تا توصیه‌های عملی برای مراقبت­‌های پزشکی ارائه دهند.


این شرکت‌ها اظهار داشته‌اند که پایگاه داده را از پلتفرم PierianDx’s Clinical Genomics WorkSpace با اطلاعات بالینی بیماران سرطانی ترکیب خواهند کرد. آساف هالوی، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت ۲bPrecise، که یک شرکت تابعه متعلق به ارائه­ دهنده گزارش‌ها الکترونیکی سلامت به نام Allscripts Healthcare Solutions است، در بیانیه‌ای گفت: «ما اعتقاد داریم که قدرت پزشکی دقیق را می‌توان از طریق ترکیب داده‌­های بالینی بیمار با نتایج ژنومی در نقطه مراقبت به دست آورد.»

مایکل ساندرسون، مدیرعامل PierianDx نیز افزود: «پیش‌بینی می­‌کنیم که هم‌افزایی بین این سازمان‌ها، ما را در خلق و ارائه یک راه‌ ­حل ارزشمند توانمند نماید. راه­ حلی که تأمین‌کنندگان را قادر به استفاده از تمام داده‌های بالینی و ژنومی بیمار سازد تا به تصمیم‌گیری در مورد آزمون‌های بالینی و درمان بپردازند.»

✳ مترجم: آزاده داودی

لینک خبر

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن