بیوتکنولوژی صنعتیبیوتکنولوژی محیط زیستبیوتکنولوژی میکروبیسوخت زیستی

واردات بیودیزل به آلمان، قاتل شرکت‌های تولیدکننده‌ی بیودیزل این کشور شده است!

✅شرکت Natural Energy West که تولیدکننده‌ی سوخت تجدیدپذیر کشور آلمان است، از کاهش ۵۰ درصدی تولید بیودیزل این شرکت خبر داده است. این شرکت در پاسخ به واردات بیودیزل از اندونزی و آرژانتین به اتحادیه‌ی اروپا، قصد کاهش تولید دارد.


?به گزارش رویترز این شرکت که سالانه حدود ۲۴۰.۰۰۰ تن بیودیزل را در کارخانه‌ی خود که در شهر marl آلمان واقع است تولید می‌کند، تولید خود را برای مدت نامحدودی کاهش خواهد داد.

?طبق گزارش بین‌المللی سوخت‌های زیستی در ماه مارس، این شرکت دومین تولیدکننده‌ی بیودیزل است که طی هفته‌های اخیر در واکنش نسبت به افزایش واردات بیودیزل، خبر از کاهش تولیدات خود داده است. پیش از این شرکت Archer Daniels Midland واقع در شهر Mainz آلمان نیز به طور موقت تولیدات خود را متوقف کرده بود.

?از سال ۲۰۱۳ مسئله بحث‌برانگیزِ واردات بیودیزل از اندونزی‌ و آرژانتین به بازار اتحادیه‌ی اروپا، مطرح بود. این واحد تجاری اقداماتی را برای جلوگیری از واردات بیودیزل از این دو کشور انجام داد، اما با مقاومت مواجه شد و در دادگاه اروپا با حداکثر آراء تصمیم بر حذف این شرکت از چرخه‌ی تولید بیودیزل در ماه مارس شد!

?مدیر عامل شرکت Natural Energy West در مصاحبه با خبرگزاری رویترز بیان داشت که اگر دولت آلمان و کمیسیون اروپا هیچ اقدامی علیه اقدامات تجاری ناعادلانه‌ی آرژانتین و اندونزی انجام ندهند، صنعت بیودیزل اروپا و بخش کشاورزی وابسته به آن دچار خساراتی می‌شود که موجودیت آن را تهدید می‌کند.

?ترجمه : مظاهر سبزی

لینک خبر
عضویت در زیست فن میکروبی صنعتی محیط زیست
عضویت در کانال زیست فن

واردات بیودیزل به آلمان، قاتل شرکت‌های تولیدکننده‌ی بیودیزل این کشور شده است! – اخبار زیست فناوری

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن