معرفی فناوری

ورک‌استیشن اتوماتیک JANUS® G3

ورک‌استیشن اتوماتیک JANUS® G3 محصول شرکت PerkinElmer و یک سیستم آزمایشگاهی متشکل از چندین پیپت و یک دستگاه پلت فرم خاص و یک سیستم خودکار برای توزیع محلول‌ها می‌باشد.


این دستگاه از یک پلت فرم پیمانه‌ای و بازوی™ Varispan انعطاف‌پذیر دارای 4 یا 8 سرسمپلر سرهای توزیع 96 و 384 چاهکی و گیرنده‌ی خودکار تشکیل شده که شرایط توزیع اتوماتیک محلول‌ها باقابلیت انعطاف‌پذیری در ظرفیت، سطح گنجایش و محدوده حجم دینامیکی بین 0.5 تا 5000 میکرولیتر را فراهم می‌کند. نرم‌افزار JANUS G3 WinPrep امکان انجام برنامه‌های کاربردی بالا کشیدن و رها کردن محلول‌ها را بدون پیچیدگی فراهم می‌کند.
سیستم‌های JANUS® G3 برای کارهای آزمایشگاهی و کار با چند سرسمپلر ، بدون در نظر گرفتن نوع وسیله آزمایشگاهی و نوع آزمایش طراحی‌شده‌اند. JANUS می‌تواند به‌طور خودکار فاصله بین سرسمپلر‌های نمونه‌گیری را تنظیم ‌کند و دارای قابلیت نفوذ و تطبیق‌پذیری است که این امر آن را به یک سیستم همه‌کاره برای انجام آزمایش با انواع تجهیزات آزمایشگاهی مانند لوله‌ها، ویال‌ها، مخازن‌واکنش و میکروپلیت‌ها تبدیل می‌کند.
تکنولوژی JANUS G3 WinPrep به‌طور خاص با عملکرد پیپتینگ در حافظه طراحی‌شده است. طراحی این دستگاه با استفاده از تکنولوژی توزیع پیمانه‌ای که به‌اصطلاح MDT نامیده می‌شود امکان عملکرد دقیق در پیپتینگ را فراهم کرده و سوئیچ خودکار توزیع سرسمپلرها امکان تنظیم محدوده پیپتینگ سیستم شما از nL به μL، بدون مداخله دست را فراهم می‌کند. WinPREP نرم‌افزاری انعطاف‌پذیر، قدرتمند و بصری است که سیستم JANUS را کنترل می‌کند و قابلیت منحصربه‌فرد در تنظیم عملکرد پیپتینگ بر اساس نوع محلول، محدوده حجم، نوع نوک و حالت توزیع داراست.
ورک‌استیشن اتوماتیک JANUS® G3 قابلیت تنظیم برای بازدهی بیشتر، ظرفیت بالاتر و محدوده حجمی بیشتر را داراست. انعطاف‌پذیری برای رفع نیازهای آزمایشگاهی امروز و مقیاس‌پذیری برای استفاده در آینده از ویژگی‌های بارز این دستگاه است.

لینک مطلب

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یـک =

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن