بیوتکنولوژی پزشکیبیوتکنولوژی کشاورزیبیوتکنولوژی محیط زیستبیوتکنولوژی میکروبی

نشست رسمی کمیته علمی و راهبری کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران

✅ اولین نشست رسمی کمیته علمی و راهبری کنفرانس با حضور دکتر مصطفی قانعی رئیس ستاد توسعه زیست­ فناوری و رئیس کنفرانس،دکترسیدعباس شجاع الساداتی دبیرعلمی کنفرانس،شنبه، ۳۰ دیماه در محل ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

? این نشست که با حضور مسئولین و متخصصین حوزه زیست ­فناوری در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد ابعاد مختلف موضوع زیست­ شناسی سامانه ها مورد بررسی قرار داد. در این جلسه آقای دکتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست­ فناوری و رئیس کنفرانس، به اهمیت موضوع زیست ­شناسی سامانه­ ها اشاره نمودند. به گفته ایشان کنفرانس زیست­ شناسی سامانه­ ها تنها یک کنفرانس نیست بلکه مقرر شده است که صاحب نظران و دست اندرکاران دعوت و مسیر جریان علم، فناوری و صنعت را تعیین کنند و یکی از نکات بسیار مهم آن خروجی­ های این کنفرانس هست که بایستی به آن توجه ویژه شود.

?هم­چنین آقای دکتر سیدعباس شجاع الساداتی، دبیر علمی کنفرانس، زیست­شناسی سامانه ­ها را رویکردی دگرگون­ ساز در حوزه زیستی و پزشکی خواندند. ایشان ادامه دادند امید است با برگزاری این کنفرانس که با حضور دانشمندان مطرح بین المللی و داخلی در اسفند سال جاری در دانشگاه تربیت­ مدرس برگزار خواهد شد، کاستی­های کشور در این حوزه جبران و دریچه ای به سوی حوزه زیستی نوین گشوده شود.

☑️عضویت در کانال زیست فن

نشست رسمی کمیته علمی و راهبری کنفرانس زیست شناسی سامانه های ایران

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن