معرفی فناوری

کیت Cy-Clone™ PLUS سریع‌ترین روش ارائه کلونی

کیت Cy-Clone™ PLUS محصول شرکت IntelliCyt، تنها سیستم یک تست – یک پلتفرم است و در حال حاضر سریع‌ترین روش برای ارائه بهترین کلونی محسوب می‌شود.


این کیت یک سیستم تحلیلی جدید برای سرعت بخشیدن به توسعه سل‌لاین‌ها و در نهایت تولید محصول بیشتر است. استراتژی به‌کاربرده شده در انتخاب Cy-Clone PLUS بر مبنای شناسایی کلون‌های بسیار مولد و دارای ویژگی‌های رشد مطلوب، طراحی شده است. کیت Cy-Clone PLUS و پلت‌فرم iQue® Screener مجموعه‌ای از اطلاعات شامل تست IgG، زیست پذیری سلول و تعداد سلول در هر چاهک را برای یک پلیت ۹۶ چاهکی در کمتر از ۵ دقیقه و ۳۸۴ چاهکی را درکم‌تر از ۲۰ دقیقه ارائه می‌دهد.
تعادل غلظت IgG، چگالی سلولی، IgG در هر سلول و قابلیت زیست پذیری سلول‌ها برای انتخاب کلونی‌های بهینه بسیار مهم است، متأسفانه، فرایندهای استاندارد نمی‌توانند این اطلاعات وابسته به هم را در یک آزمون واحد ارائه دهند. کیت Cy-Clone ™ PLUS تنها روشی است که تمام این اطلاعات را تنها با یک تست اندازه‌گیری می‌کند. به‌این‌ترتیب برخلاف روش‌های سنتی که فقط شامل تست IgG بودند،کیت Cy-Clone PLUS یک تصویر کامل از مجموعه‌ای از ویژگی‌های مهم را برای انتخاب کلون مطلوب فراهم می‌کند.
با استفاده ازکیت Cy-Clone PLUS و پلت فرم iQue Screener PLUS، سرعت تکثیر سلول‌های خود را با سرعت بسیار بالا و با کمترین میزان IgG در هر سلول مقایسه کنید، این کیت به شما اجازه می‌دهد تا چندین هزار کلون را در یک حرکت واحد مشاهده کنید. که این کار صرفه‌جویی ۷۶ درصدی در زمان را در مقایسه با یک روش سنتی به همراه دارد.
از مهم‌ترین ویژگی‌های‌ این کیت، ارائه‌ی پاسخ‌های بیشتر در زمان کمتر، ارائه‌ی داده‌های بیشتر از نمونه‌های کمتر، صرفه‌جویی در هزینه‌ها و داشتن بینش بیشتر در تصمیم‌گیری می‌باشد.

لینک مطلب

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن