اخبارسرمایه گذاری شرکت هاسوخت زیستی

معرفی طرح TouchPoint توسط شرکت سوختی انرژی پاک

شرکت سوختی انرژی پاک در ۲۵ فوریه طرح TouchPoint را معرفی کرد. این طرح یک منبع جامع مراقبت از مشتری است که آموزش‌ها و پشتیبان‌های لازم در جهت راه‌اندازی و نگهداری مداوم وسایل نقلیه موتوری دارای سوخت گاز طبیعی (NGV) را برای مدیران ناوگان‌ها، سرپرستان و کارشناسان فنی تضمین می‌کند.


شرکت انرژی پاک، طرح Touch point را با همکاری انستیتو حمل و نقل گاز طبیعی (NGVI) ارائه داده است. این طرح بخشی از برنامه Zero Now است. این برنامه، هزینه اجاره یا خرید یک کامیون سنگین دارای گاز طبیعی را با قیمت برابر یا حتی پایین‌تر از همان کامیون اما مجهز به موتور دیزلی را فراهم می‌کند. علاوه بر این، ناوگان کامیون‌هایی که از طریق Zero Now تأمین و خریداری می‌شوند تخفیف ثابتی نیز برای خرید سوخت‌های تجدیدپذیر دارند.

در طرح Touch Point، یک جعبه ابزار کامل برای جایگزینی کامل سوخت‌های دیزلی با سوخت‌های پاکی هم‌چون گاز طبیعی کم‌کربن فراهم شده است. این طرح شامل الزامات مربوط به تعمیر این سیستم‌ها نیز هست.

شش عنصر کلیدی در طرح Touch Point شرکت انرژی پاک وجود دارد که با ساماندهی مدیریت تعمیر آغاز می‌شود. در این بخش، اعضای تیم‌های مرتبط با ویژگی‌های موتورهای با سوخت گاز طبیعی، از جمله موارد مربوط به تعمیر و نگهداری آشنا می‌شوند.

در گام بعدی، کارشناسان فنی خودروهای سنگین دارای سوخت گاز طبیعی آموزش می‌بینند. این آموزش شامل اصول ایمنی، روش‌های تشخیص، نگهداری و تعمیر که در جهت توسعه وسایل نقلیه است انجام می‌گیرد.

با گذشت زمان، برنامه‌های کنترل به‌صورت ماهانه دنبال می‌شوند تا به سؤالات کارشناسان فنی در جهت نگهداری و تعمیر وسیله نقلیه پاسخ داده شود؛ هم‌چنین ارتباط با مشتری‌ها حفظ شود. قبل از اولین تعویض روغن و تنظیم سوپاپ‌ها، یک جلسه پشتیبانی در رابطه با اولین بازه نگهداری در جهت رفع همه مشکلات برگزار می‌شود.

برنامه‌های ارزیابی در جهت شناسایی مشکلات، بازخوردها و توسعه وسایل نقلیه از منظر نگهداری برای مدت ۶ ماه ادامه می‌یابد. جلسه‌ سالیانه‌ای نیز در مورد رضایت ناوگان و سایر موارد برگزار می‌شود.

این آموزش‌ها و حمایت‌های فنی از خریداران خودروهای سنگین دارای سوخت گاز طبیعی موجب رضایت مشتری‌ها از فناوری NGV خواهد شد. برنامه TouchPoint قابلیت ایجاد تغییرات اساسی را برای گسترش وسایل حمل و نقل دارای سوخت گاز طبیعی را داراست.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
توسط
Biomass Magazine
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن