آفات و بیماری ها

برنامه‌ای جدید در جهت مدیریت تلفیقی آفات حبوبات

تحقیقات جدید حشره شناسی، آفات حبوبات را مورد هدف قرار می‌دهند. حبوبات بخش مهمی از امنیت غذایی را در سراسر جهان تأمین می‌کنند و کشت آن‌ها در ایالات‌متحده و بسیاری از کشورهای غربی در حال افزایش است. بااین‌حال، حبوبات توسط طیف گسترده‌ای از آفات می‌توانند از بین بروند. در همین راستا تولیدکنندگان حبوبات در زمینه مدیریت تلفیقی آفات، راهنمایی‌های موردنیاز را ارائه دادند.


تولیدکنندگان حبوبات در مواجهه با چالش‌ مدیریت آفات، به‌زودی برنامه‌ای از منابع جدید را برای مقابله با این موضوع در مجله سالانه انجمن حشره‌شناسی آمریکا مطرح خواهند کرد. این برنامه حاصل جمع‌آوری کارشناسان در نشست سالانه انجمن حشره‌شناسی آمریکا در سال ۲۰۱۷ است که دارای ۹ مقاله در مورد آفات مزرعه حبوبات و استراتژی‌های مدیریت آن‌ها می‌باشد.

مقالات موجود در برنامه شامل بررسی دانش فعلی در مورد آفات عمده حبوبات مانند سوسک نخودفرنگی (Bruchus pissorum) و سرخرطومی برگ نخود (Sitona lineatus) است. این برنامه به بررسی هر دو حشره که آفات گسترش‌یافته حبوبات هستند و میکروب‌هایی که می‌توانند برای کنترل آفات حبوبات استفاده شوند، می‌پردازد. روش‌های مدیریت آفات، انبارداری حبوبات برداشت‌شده را نیز پوشش داده است. این برنامه هم‌چنین بینش‌هایی را درباره تحقیقات موردنیاز برای ادامه روند رشد آفات حبوبات ارائه می‌دهد.

دکتر Reddy، استاد حشره‌شناسی، می‌گوید: “به‌طورکلی ما باید سطح آستانه اقتصادی برای آفات مختلف از مناطق مختلف را بسط دهیم. علاوه بر این ما در حال تلاش برای جمع‌آوری بودجه بیشتر برای کار حشره‌شناسی در مورد آفات حبوبات و نیز جذب بیشتر دانشجو پسادکترا برای کار بر روی آفات حبوبات هستیم.”

☑ لینک خبر
☑ لینک مقاله

Rate this post
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن