بیوتکنولوژی پزشکیسرمایه گذاری شرکت ها

شراکت Fluidigm و Genomenon برای توسعه خدمات طراحی پانل ژنوم

شرکت Fluidigm اعلام کرده است که با شرکت Genomenon قرارداد همکاری بازاریابی منعقد کرده است تا بر اساس آن خدمات طراحی پانل ژنوم مبتنی بر شواهد را به محققان بیماری‌های بالینی و ترنسلیشنال ارائه دهد.


به گفته این شرکا، محققان قادر خواهند بود تا طراحی توالی مختص نسل بعدی بیماری، ژنوتیپ و پانل های PCR-realtime را با استفاده از سیستم‌های اتوماتیک microfluidic شرکت Fluidigm تسریع بخشند.

شرکت Genomenon، سرویس طراحی پانل Mastermind خود را برای شناسایی بیومارکرهای مختص بیماری تدوین کرده و برای این کار از پایگاه داده جستجوی ژنومیک شرکت و الگوریتم‌های خودکار ماشین یادگیری استفاده کرده است. پس از آن شرکت Genomenon گروهی از نامزدهای مهم‌تر را برای ارائه کمک در طراحی پانل به محققان معرفی می‌کند.شرکت Ann Arbor، یک شرکت مستقر در میشیگان است که ادعا می‌کند خدماتش می‌تواند زمان شناسایی هدف را از یک سال به چند هفته تقلیل دهد.

کریس لینث ویت، مدیر عامل و رییس شرکت Fluidigm در بیانیه ای اعلام کرده است: «این خدمت فوق‌العاده و ارزشمند به همراه ارائه طراحی پانل سفارشی ژنوم، مصداق قدم مهمی در توسعه مزایای تکنولوژی میکرومایع به گستره وسیع تری از ابعاد بیماری است.»

جزئیات مالی این قرارداد همکاری هنوز مشخص نشده است.

❇ مترجم: آزاده داودی

لینک خبر

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن