اقتصاد زیستیسرطان

درآمد بالای شرکت مولکولی Immunovia از صدور سهام

Immunovia، شرکت تشخیص مولکولی سوئدی، اخیراً اعلام کرده است که ۳۲۴ کرون سوئد معادل ۳۷.۱ میلیون دلار درآمد ناخالص را در صدور یک سهام مستقیم به دست آورده است.


شرکت Immunovia حدود ۲.۲ میلیون دلار سهام جدید با قیمت اشتراکی ۱۵۰ کرون سوئد برای هر سهم، صادر کرده است. درآمدها جهت سرعت بخشیدن به راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده آزمایش Immray PanCan-d این شرکت و برای تشکیل پرسنل و اداره فروش US هزینه خواهد شد.

این شرکت، در سال گذشته تشکیل یک شرکت تابعه آمریکایی در بوستون برای انجام اعمال تجاری‌سازی و یک آزمایشگاه مرجع CLIA را اعلام کرد. به گفته Immunovia، درآمدها هم‌چنین برای بازاریابی و اقدامات فروش و توسعه مداوم محصول هزینه خواهد شد.

این محصول برجسته، آزمایش Immray PanCan-d است. این ریزآرایه مبتنی بر آنتی بادی، حدود ۲۵ زیست نشان‌گر مرتبط با سرطان پانکراس را می‌سنجد و به پزشکان اجازه می‌دهد که سرطان‌های سطح ۱ و سطح ۲ پانکراس را زمانی که هنوز قابل درمان هستند، شناسایی کنند.

Immunovia پژوهش کلینیکی اعتباریابی PanFAM-1 را برای کاربست این آزمایش در سرطان‌های خانواده پانکراس، در اواخر سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

هدف این پژوهش بررسی بیش از ۱۰۰۰ نفر طی سه سال در سایت‌های سوئد، آمریکا و اروپا است. سایت‌هایی که در این پژوهش شرکت می‌کنند هم‌چنین شامل Mount Sinai,، بیمارستان دانشگاه Linköping و دانشکده پزشکی NYU هستند.

این شرکت همچنین یک پژوهش دیگر را برای تشخیص مراحل اولیه سرطان پانکراس در بیمارانی که به تازگی به دیابت مبتلا شده اند، آغاز کرده است.

❇ ترجمه: آزاده داودی

لینک مقاله

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن