بیوتکنولوژی محیط زیستفناوری های همگرا

بسته بندی سازگار با طبیعت محصولات بهداشتی

شرکت آرایشی بهداشتی grums Aarhus برای بسته‌بندی محصولات آرایشی جدید خود که قهوه پایه اصلی آن را تشکیل می‌دهد از پلاستیک‌های دوست‌دار طبیعت استفاده کرده است. این پلاستیک‌ها توسط شرکت Braskem’s ‘I’m Green’ تولید شده است. بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین موارد در زمینه‌ی فروش انواع محصولات به شمار می‌‌آید.


شرکت آرایشی‌بهداشتی grums Aarhus دانمارک معتقد است که قهوه می‌تواند موجب طراوت و پایداری پوست شود. ضمناً این ترکیبات حساسیت‌زا نیستند. این گیاهان حتی بعد از خشک‌شدن و از‌بین‌رفتن هم هیچ‌گونه ضرری برای طبیعت ندارند.

انتخاب یک بسته‌بندی مناسب برای شرکت بسیار مهم بود، به همین منظور آن‌ها تصمیم گرفتند تا از پلاستیک‌هایی تولید شده توسط Braskem’s ‘I’m Green’ استفاده کنند. یکی از انواع این پلاستیک‌ها پلی‌اتیلن پایه شکر است که شرکت grums Aarhus آن را برای بسته‌بندی محصولات خود انتخاب کرد. به این ترتیب مقدار زیادی از کربن و سوخت فسیلی که در بسته‌بندی استفاده می‌شود کاهش پیدا کرد. به‌ازای استفاده از هر کیلوگرم از پلی‌اتیلن سبز بیش از ۵ کیلوگرم دی‌اکسید‌کربن ذخیره شد.

برای یافتن بهترین نوع بسته‌بندی طبیعی با ۵۰ شرکت بسته‌بندی مذاکراتی انجام شد. در ساخت یک محصول جدید برای این‌ که بتوان به عنوان یک برند مطرح شد؛ علاوه بر کیفیت خود محصول، نوع بسته‌بندی آن نیز بسیار مهم است. استفاده از نیشکر در بسته‌بندی محصولات شرکت grums Aarhus باعث شد تا بسته‌بندی به عنوان یک عامل مؤثر در فروش تبدیل شود.

لینک‌ خبر

Rate this post
برچسب‌ها
نمایش بیشتر

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
EnglishIran
بستن
بستن